Panele solare

Shitet nga: Energo-Agro 19 Qer 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 599 EUR   1 800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Bëjm shitjen dhe montimin e Panelave solare ne gjithë teritorin e R.Kosovës Sistem sipas nevojes
Komplet sistemi 1kw/ 1599€uro
Kontakti 045225455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim