Panella solar efiqente

Shitet nga: Energo-Agro 24 Tet 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 590 EUR   1 800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Bëjm shitjen dhe montimin e Panelave solare ne gjithë teritorin e R.Kosovës Sistem sipas nevojes
Komplet sistemi 1kw/ 1590€uro
Kontakti 045225455 , 045114422
Viber +37745225455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim