Shitet makina mjelese per lope e paperdorur.

Shitet nga: Dorina 14 Shk 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Makina eshte e re dhe e paperdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim