24h BLEJM VETURA ME DEMTIME AKSIDENTI DHE DEFEKTE

Shitet nga: autovetura Sot 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Fushë Kosovë

Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. _______________________________________ Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,anleze 2000-2014 _________________________________________ Blerjet behen ne konfidence te plote cash ose banke Munde te na konkaktoni permes viber ne ipko +38649300273 vala 044865125Orari nga ora 9:00 deri 21:00 ______________________________________ Verejtje te gjitha shpalljet ne merrjep jan te kompanis te njejt Gjindemi ne tere Kosoven Transpori eshte i yni

Sch
*vw audi mercedes bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim