AUTO24____Blejm Vetura me Defekt dhe Ndeshje 24h✔️

Shitet nga: Blejm vetura Kosove 19 Gsh 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 850 EUR   7 799 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
Kosov
Vlehet te Ceket Se Te gjitha Shpalljet Qe Jan Ne merjep jan te Kompanis Ton Ne Ter Kosoven (Autovetura) Blej Te Gjitha Llojet E Veturave QE jan Pa DOGAN OSE ME DEFEKTE OSE T AKSIDENTUME GOLF 5-6 Benzin ose dizell MERCEDES Benzin ose dizel 2003-2012 BMW 530 X5 X6 Benzin ose Dizel 2004-2007 AUDI a6a5 a4 Benzin ose Dizel 2004-2010 E Tj PASSAD 2005-2012 DIZEL BEnzin Me Regjistrim Rks Ose Pa Dogan Dhe Me Defekte ne Motorr e tj... Apo Edhe t Aksidentume Qe Nuk i Perdorni Nese Kan Qmim te Mire dhe te ken Dokumenta Te Rregullta Ose qe jan te Aksidentuara Vlera Pa Regjistrim Te Jet Afro 250 Me regjistrim 500 700 1000 2500 5000 Nvaret Prej Vetures Euro Max Nese Jan Ma te Reja i Pagujm Me Mire jo me Qmim qe shkojn me treg dhe Vetem Oferta Serioze i Marr Parasysh Dergo Oferten Tuaj Per Veturen qe nuk e Perdorni apo keni Per te Shitur ne Viber ose kontakt Nr.KONTAKTUES IPKO Viber ose Call +38649300273


Sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim