CITROEN XSARA 2.0 hdi

Shitet nga: Visar 27 Maj 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   2 900 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Xsara
Vetura eshte karavan ne gjendje shume te mire e pershtatshme per nevoja familjare, regjistrim (deri 06.11.2016). Servisin e madhe, rrypin dhemzor, filterat dhe vajin e ka te kryer para 4 muajsh. Posedon:
- klime A/C
- mbyllje qendore me komande
- xhama dhe pasqyret elektronike
- 4 x Airbag
- board comupter si dhe economy mode (nese harron radio, drita ndez i ndal automatikisht dhe e rruan baterine)
- CD radio me komanda ne timon
- shpenzimet mesatare 5.4 l
- senzor te shiut per fshisa e xhamit te perparm
- fellne te aluminit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim