Mercedes 200 me 1 vit regjistrim

Shitet nga: Haki 19 Jan 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR   2 250 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Te dhenat:
Tipi Mercedes w124 ( dyqinsh)
Diesel (dizell)
Ngjyra e zeze.
tabelat 01
viti I prodhimit 1991.
4 shpejtesi dhe rikferci.
kur hapet dera e shoferit hapen krejt poashtu.
frenat e mira.
Nuk ka korozion karaseria
Karriget e lekures
e ka kuken per me ngjit prekulic permas.

Çmimi 1100€

044 447 885 - 049 273 117
viber: +386 49 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim