Opel Astra - Benzin

Shitet nga: opell aster 14 Mar 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
opel astra ne gjendje perfekte abs centrall alarm dypar qelsa te gjitha serviset e kryera me koh antifriz dhe ule e filtera te trasportuara prej zvicrre klim funksionale dy par goma te veres dhe te dimrit gomat e dimrit thujse te reja te ardhura nga zvicrra good year me ni fjal kerri i ri vlen te ceket vetura nuk asht hipotek apo peng bankar ne emer timin personal perkthimi i menihershum pres blers serioz sa per informim sot ja kum ble edhe fellnet e extra te mira regjistrim deri me 19 05 2017

nr viber +37744559 502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim