Opel Meriva 2004 U SHIT Flm Merr Jep

Shitet nga: Artan Asllani 05 Jan 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shitet Opel Meriva vitit 2004 regjistrimi i pare ne Kosove ka regjistrim deri me 01.07.2016 me motorr Japan 1.7 cdti me dy te kuqe muni me u lajmru edhe ne viber +386 49 505 690 dhe 049352361
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim