U shit flm merrjep

Shitet nga: Xxxxxxxxx 01 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet vetura Opel Vectra ELEGANCE Dizel ne gjendje te rregullt teknike dhe optike. Posedon abs.esp.klim elektronike.dritare me rrym.5dyr.centrall.dy qelsa.vollani levizs.goma te dimerit motorri osht ecotec me zingjir prej ma te mirve.kerr familjar.vrejtje shofershamja osht e krisur.regjistrim deri mujin e 5 -2017 .viber +37744168010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim