Pikap PEUGEOT PARTNER 2.0 HDI 2003 I DOGANUAR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prebreza 08 Dhj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Shes pikap Peugeot PARTNER 2.0hdi ngjyre te kuqe,viti prodhimit 2003 -mbyllje qendrore -goma t mira t dimrit -karrika me nxemje -abs,esp Vetura eshte e ardhur nga Suedia e doganuar dhe ne gjendje shum te mir teknike dhe optike. Nr.kontaktues: 044-501-784 049-503-271 049-605-700 Posedojm edhe vetura tjera per transport mallrash si Vw CADDY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim