Volvo V40 1.9 Disel - 23.10.2001

Shitet nga: Ahmet 26 Shk 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Volvo V40 1.9 Disel, klimatronik , Gjamat Elektronik, te Kalume 178 mije te Garantuara me Deshmi mundesi Verefiki, Personalishte e Kam Marre ne Germani n, pa kurfar Investimi Ne Gjendje Perfekte Goma te Veres me Fellne Alumini dhe te Dimrit me Fellne te hekurit, Garantoje per Veture per Gjithqka, Rigjistrim deri 2 Mars 2016
Ndrrim Vetem me Vetura te Pa Doganuara
Munde te me Kontaktoni permese Viber. +37744257126
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim