VOLVO V40 EXTRA -02

Shitet nga: Ahmet 16 Gsh 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR   3 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: V40
Volvo V40 Extra
Karrikat Lekure dhe me Nxemje, Klima Tronik, Gjamat Elektronik, Punim druri mbrenda, EXTRA Gjendje Perfekte Vetura IPET me GARANCION Prejardhje e Volvos ZVICER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim