Autolarje Made By Italy

Shitet nga: Sinan 29 Mar 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Interpump Grup Made By Italy
Te dhenat e motorit jan ne tiket
Te dhenat e pompes jan ne tiket
Pompa dhe motori jan te reja pa perdor prodhim italian
Motori 5.5 kv
Pompa rrutullimet ika 1450
200 Bar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim