Kosa te barit me benzin jan firma te ndryshme

Shitet nga: Fati 08 Mar 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kosa te barit me tel e prejn barin jan te pershtatshme dhe funksionale jan te perdorne por jo shum jan firma te ndryshme por originale punojn me benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim