Izolim ZVICERRAN

Shitet nga: Dardan kuqi 31 Tet 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Bejm hidro dhe termoizolime te terasav te ndryshme bodrumeve pishinave banjev me materjal zvicerran me staf profesjonal dhe me makineri me te persosur. Me Garancijon 20 vite. Info: 044678 807 049 833 768.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim