4 Dritare dhe 1 Der te Plastikes

Shitet nga: Florim 06 Mar 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 4 Dritare dhe 1 Der te Plastikes , Dimensionet 120cm me 140 Cm. Qmimi 60 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim