Dyer dhe Dritare

Shitet nga: Shpëtimi Sot 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Fabrika "BESELICA" me traditë 15 vjeqare, bën prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika me material të firmës së njohur gjermane REHAU me teknologji gjermane.

Prodhojmë këto lloje të produkteve me porosi: Dritare të dimenzioneve të ndryshme, Dritare Harkore, Dyer të Hyrjes, Dyer të Dhomave, Dyer të Banjove, Dyer të Terasave, Dyer Rrëshqitëse, Vitrina, Ndriques të ndryshëm, Dyer dhe Dritare me ngjyra të ndryshme, Roleta, Xhama te dimenzioneve të ndryshëm, etj
Ne ju garantojmë cilësi, qëndrushmëri dhe kualitet të lartë të prodhimeve tona.

Transporti dhe montimi GRATIS në tërë teritorin e Kosovë-s.

Në kuadër të "Beselica Group" operon edhe Fabrika e Bllokave "Euro Bllok" në Podujevë, e cila bën prodhimin e bllokave të dimenzioneve te ndryshme nga argjila (shih foton bashkangjitur).

Për më shumë informata, ju ftojmë të na vizitoni në ekspozitën (showroom) e prodhimeve tona në Fushë Kosovë (afër Petrol Company), si dhe fabrikën në Rr. Skenderbeu P.N. në Podujevë.

Na kontaktoni:
Tel: +386 (0) 49 875 875, +377 (0) 44169744
E-mail: info@beselica.com
Web: www.beselica.com

Ju mirëpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim