Dyer per dhoma komplet +38649200094

Shitet nga: Labinot Bekteshi Dje 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare nga druri me dimenzjone te ndryshme
si dhe me ngjyra e modele te ndryshme
dyer 60€ - 120€
dritare 15€ - 35€
ju mirpresum
Nr. 044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim