Dyer te dhomav 90x200m tel 045327459

Shitet nga: labinot bekteshi Dje 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
prodhojm dyer edhe dritare nga druri me shumic dhe pakic dera e dhomav 70E dera e salonit 70E dera e drurit standarte 90X200 vetem 100E dera e hymjes 120E dritare standarte 80X120 - 80X140 35€ 044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim