Dyer te dhomave standarte ne zbritje 045327459

Shitet nga: Labinot Dje 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesim dyer te dimenzioneve te ndryshme , dyer te dhomeve 90x200,dyer te hyerjes,te kuzhinave, te salloneve me qmime te volitshme 60deri 120Euro.kemi edhe dritare te gjithave dimenzioneve 80x120 dhe 80x140 me qmime 35€ . ju mirpresim Nr.049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim