dyer lir e mir viber 044363733

Shitet nga: ARTON Sot 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer te dhomave 60 dhe 70 euro dyer te hymjes 100 euro dritare standrde 30 euro 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim