Kamin

Shitet nga: Privat 16 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet kamini eshte ne gjendje shume te mire i perdorur por shume i ruajtur dhe i qendrueshem.

Viber 044637105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim