PERDE TRAK

Shitet nga: lulzim Sot 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE TRAK TE LLOJIT LINE VETEM 7 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VETE. POR NQOFE I MASIM TRANSPORTOJM DHE MONTOJM NE ATHERE QMIMI ESHTE 9 EURO METRA KATROR.
TEL.O44 148 991 DHE 049 148 991
KEMI EDHE ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA VETEM 22 EURO METRA KATROR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim