ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 38 EURO

Shitet nga: metin Sot 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC ME QMIME SHUM TE VOLITSHME
PERDE TRAK SHIRITORE
ROLLO PERDE
ROLLO ZEBRA
ROLETA VENECIANE NGA DRURI
ROLETA VENECIANE NGA ALUMINI
SI DHE SHUM LLOJE TJERA NA KONTAKTONI

+37744100 035 VIBER OSE 049 114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim