ROLETA VENECIANE

Shitet nga: lulzim Dje 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJME ROLETA VENECIANE 25 mm ME QMIM 9 EURO METRA KATROR NE KET QMIM JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI.POR NQOFSE I MATNI TRANPORTONI DHE MONTONI VET DO TI MERI 24 PERQIND ME LIRE VETEM 7 EURO METREN KATROR.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim