ROLO PERDE

Shitet nga: lulzim 16 Tet 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TIWANI HOLANDA DHE MALEJZIA.STARTI I PUNES ESHTE 1.2 METRA.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim