KARRIKE,SHANKERICA,SEPARE PER TERASE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: karrika 14 Jan 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Fabrika Tradita ben prodhimin e karrikeve ,tavolina,shankerica,separe me staf profesional 045 264 294 dhe 044 516 306
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim