Lavatrice

Shitet nga: Enver 16 Maj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
Lavatrice Samsung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim