shitet

Shitet nga: Sokol Ramqaj 05 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet maqina e larjes elektrolux ne gjendje te rregullt nr i rrotullimve 1400 ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim