Dobosh & Fusi

Shitet nga: emrush 26 Jan 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Dobosh & Fusi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim