Timpank & Dobosh & Fusi

Shitet nga: emrush 22 Qer 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Timpan 6 inch
Dobosh & Fusi
Rode Nt1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim