Shiten tupanat (bubnjet) PEARL - Forum Series

Shitet nga: Shpend 23 Qer 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   950 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shiten tupanat (bubnjet) PEARL - Forum Series, ngjyrë vishnje (bordeaux).
Bubnjet janë shumë pak të përdorura dhe të mirëmbajtura.
Bubnjet shiten si set (komplet) ashtu siç i shihni në foto. Pjesët përbërëse të setit nuk shiten ndaras.
Seti përbëhet nga këto pjesë:

BASS DRUM - 18"
SMALL TOM - 10"
BIG TOM - 12"
FLOOR TOM - 14"
SNARE DRUM - 13"
SNARE STAND
HI-HAT STAND
CYMBAL STAND - 2 COPE
BASS DRUM PEDAL
TOM HOLDERS - 2 COPE
HI-HAT CYMBALS - 2 COPE
CYMBALS - 2 COPE: CRASH 16" DHE RIDE 20"

Bashkë me setin vjen edhe 1 karrigë shumë e rehatshme nga lëkura dhe 1 palë shkopinj.


Çmimi është: 850 EUR

Pres blerës serioz. Të interesuarit mund të më kontaktojnë përmes Viber-it ose SMS-it në numrin: +38649561832
049 561 832

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim