Tenda me qera 044 198 450

Shitet nga: Ahmet 14 Gsh 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Japim karriga dhe tavolina me qira si dhe tenda ( shatora ). Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen ne numrin e telefonit 044/198 450.. 049/ 198 450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim