Shigjet profesionale ndrroj

Shitet nga: Dini 04 Dhj 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes shigjeten profesionale e hekrit krejt e perdorne vetem 1 jav shum e mir ndrrim i munshum me ndonje telefon kush don let vjen leta kqyr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim