BILARDO DYNAMIC 3 *PROFFESIONAL* - INVERTAR ULSE

Shitet nga: Bilardo Dje 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Sport me top
Shiten pajisjet dhe invertari te ndara dhe komplet :

* 1 x BILIARDO DINAMIK 3 * MADE IN GERMANY (me topa origjinal dynamic + ndriqimi) - çmimi 2300€
* 4 x Sete ulse me tavolina - 90€ / copë
* 2 x Sete Separe(te hirit dhe te zeza) + tavolina - 120€/ copë
* 1 x Agregat HONDA gx200 6.5 me extra bateri (12V - 24A) automatik (me qels) - çmimi 250€
* 30 metra x3m lartesi perde te errëta - trasha me mbajtese - çmimi 185€
* Topa te pingpongut me shumice - çmimi 7Euro/kuti
* Te gjitha pajisjet jane ne gjendje SHUME TE MIRE.
* Kontaktoni :
* 045/345-116 (vala)
* 045/696-706 (z-mobile)
* +386 49 678 666 (ipko-viber)
_________________________________________
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA,PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AUTO-ONLINE CAPTIVA FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www.......
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Bilardo,Celulare,Nokia,Sony Ericsson,LG,Blackberry,
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA IPHONE SAMSUNG PC COMPUTER LLAPTOP KOMPJUTER i5 i7 i3 LED TV HD 3D 4D DIGITAL KARTEL GRAFIKE GTX ADAPTER BILJAR BILIARD BILARDO BILJARD RRAKETAQE TOPA FLIPERA BOKSI BOKSER AGREGAT TAVOLINA ULSE DRITA PERDE SEPARE KARRIKA KARRIGE TRANSPORT MALL BIZNES QERA QIRA LOKAL AFARIST FELLNE DRITARE PIKADO FRIZ FRIGORFER BILAR TOP PING PONG TOPA SHTEGA STOPA SHTOPA AMORTIZERA AMOTIZERA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim