SAMSUNG GRANDE DUOS *BILARDO 9 DYNAMIC 3* BOKSI

Shitet nga: Bilardo Sot 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Sport me top
Shiten pajisjet dhe invertari te ndara dhe komplet :
* SAMSUNG GALAXY GRAND DUOS 8gb ram, 8mp camera - 90€
* 1 x BILIARDO DYNAMIC 3 * MADE IN GERMANY (me topa origjinal dynamic + drita)
çmimi 2500€
* 1 x BOX - BOXER - çmimi 2800€
* 1 x Tavoline-Shank me lavbo = 120€
* 6 x Sete ulse me tavolina - 100€ / copë
* 2 x Sete Separe(te hirit dhe te zeza) - 130€/ copë
* 1 x Agregat HONDA gx200 6.5 me extra bateri (12V - 24A) automatik (me qels) - çmimi 250€
* 37metra x3m lartesi perde te errëta - trasha me mbajtese - çmimi 185€
* Topa te pingpongut me shumice - çmimi 7Euro/kuti
* Te gjitha pajisjet jane ne gjendje SHUME TE MIRE.
* Kontaktoni :
* 045/345-116 (vala)
* 045/696-706 (z-mobile)
* +386 49 678 666 (ipko-viber)
.________________________________
Biljar biljardo pIngpong ping pong rrake rraketaqe rraketaqke flipera topa boks me pare boxer biliard pikado zek zeki 9 9she dinamik dynamik ulsev tavolina lkur nxemjev shankat karrikat boksi agregat gjenerator llavabo pikad dynamic 3 made in germany kalolifer nxems bateri
BMW Mercedes Opel vw golf 2 3 4 5 6 fiat Ford seeat scoda Volvo Passat Renault Citroen Peugeot Alfa Romeo Nissan Mitsubishi Toyota Suzuki Rover Pontiac Jeep universal bmw Mercedes Opel fiat ford Passat vw Volvo seat scoda Nissan Mitsubishi Toyota Hyundai Honda Kia Mazda Renault Citroen Peugeot Chrysler Chevrolet Audi rover jaguar alfa audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp wv MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO HTC GALAXY S7 EDGE DUO SIM CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www....... FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 MOBIL SAMSUNG IPHONE LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA V IPHONE IPAD ICLOUD SAMSUNG HTC S7 s6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim