Gjenerator PERKINS 100Kva

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Honda-KS 14 Sht 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Bejme shitjen Dhe Servisimin e te Gjitha LLojeve te Gjeneratorave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim