Karrika--Tenda--Tavolina 044 673 609...049 187 705

Shitet nga: Fatmiri 21 Shk 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
----japim me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per
dasma , ahengje , ndeja , dhe raste te ndryshme
familjare , tendat jan me madhesi 10x5m dhe 12x6m
gjithashtu kan edhe ndriqim , transporti dhe montimi jan gratiss , per info dhe rezervim tel : 044 673 609 dhe 049 187 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim