Karrika--Tenda--Tavolina 044 673 609...049 187 705

Shitet nga: fatmir 18 Krr 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
japim tenda , karrika , dhe tavolina me qera per dasma , ahengje , ndeja , dhe raste te ndryshme familjare , jan me madhesi 12x6m dhe 10x5m
transporti dhe montimi jan gratiss
tel : 044 673 609.....049 187 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim