MINJE DEZINFEKTIM BREJTES (EKOLOGJIK)

Shitet nga: TERMAX Sot 02:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
044550009 VIBER BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA SPECIET E BREJTSEVE (minje bukla kelbsa) ME GARANCION, NE MENYRE PROFESIONALE NGA TEKNIKE TE CERTEFIKUAR, NE BANESA DHE SHTEPI TUAJA ME TRETMAN STACIONE KAREM EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN TE LICENCUAR PA PASUR NEVOJE TE LARGOHENI JASHTE SHTEPIS TUAJ PA NDONJE RREZIK PER FEMIJET DHE FAMILJEN TUAJ .


KOMPANIA JONE KRYEN EDHE SHPERBIMET E D.D.D.-SE NE :FABRIKA,DEPO TE MALLRAVE LOKALE AFARISTE CAFFEBAR ETJ. ME LICENC NGA MINISTRIA DHE LESHOJME VERTETIM 6 MUJOR ME GARANCION 6 MUJOR qmimet me mareveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim