Moler / prefosionalist / rinovime etj..

Shitet nga: moler 20 Shk 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ekip profesional bejm izolimet mobileve dyshemes me foli me te cilat pas lyrjes se baneses kthejm gjendje e me parshme ofrojmë kataloge ngjyrash gjindem ne prishtinë.. mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim