Ngrohje Qendrore

Shitet nga: Bajram 12 Nën 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Ngrohje Qendrore Komplet
munt te perdoret me Dru, Naft dhe me Rrym
osht perdor vetem 3 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim