OXHAK PASTRUES

Shitet nga: OGJAK PASTRUES 18 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë

N.SH. SINATEK.
( ËSHTË NDËRMARRJE E CILA ËSHTË E REGJISTRUAR NË ATK DHE PAGUN TATIM)

P A S T R O J M

- OXHAQET.
- KALLDAJAT.
- KAMINAT.

TEL 044- 643 682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim