SHATORA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA viber 045646222

Shitet nga: albani Sot 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m ,,transporti dhe montimi jan gratis ,,
gjithashtu kan edhe ndriqim , per rezervime dhe informata tel :045 646 222.....045510869 {24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim