Shesim tenda (shatora)

Shitet nga: Fevzi Dje 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shesim tenda (shatora 5x10m ) , me cilesi shume te larte. Sipas kerkeses mund t’a shesim edhe te kompletuar me karrige, tavolina dhe mbulesa. Çmime te arsyeshme

Nr. +37744897931 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim