TENDA(SHATORA)TAVOLINA,KARRIKA ME QERA

Shitet nga: shemi 06 Pri 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Jap me qera Tenda , Karrika - Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan gratis ,,
t posedojn edhe ndriqim ,
Ne kujdesemi per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr : 044314329- 045510869.... {24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim