Tenda--Karrika--Tavolina 044 673 609...049 187 705

Shitet nga: fatmir 18 Krr 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
--jap tenda , karrika dhe tavolina me qera per dasma ,ahengje dhe raste te ndryshme familjare jan me madhesi 10x5m dhe 12x6m transporti dhe montimi jan falas gjithashtu kan sdhe ndriqim per rezervime
lajm ne tel : 044 673 609...049 187 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim