Tenda--Karrika--Tavolina 044 673 609...049 187 705

Shitet nga: Adil 21 Shk 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
--Jap me qera tenda karrika dhe tavolina per dasma ,ahengje , ndeja dhe raste te ndryshme familjare , jan me madhei 10x5m, 10x4m,8x5m dhe 12x6m , 10x6m , transporti dhe miontimi jan falas
per rezervime tel : 044 673 609 dhe 049 187 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim