5 banesa te posta 90m 76m 70m 65m

Shitet nga: Haki 11 Sht 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shes 5 banesa në afërsi të postës përskaj rrugës kryesore. Të gjitha janë në katin e katërt. Çmimi
2 banesa nga 90 metra katror, me nga një sallon dhe kuzhinë dhe 2 dhoma të fjetjes, shpajz, balljon , koridor, banjo

2 banesa 76 dhe 69 metra katror,Salloni me kuzhin dhe 1 dhomë e fjetjes e madhe, ballkoni, shpajzi, koridori dhe banjo

1 banes 65 metra katror,Salloni me kuzhinë dhe një dhomë e fjetjes, shpajzi, korridori, banjo, ballkoni.

- Kati i katërt
- 2 lifta por njëri ende nuk është lëshuar në funksion
- Dy hymje
- Posta afër 1 min. Xhamia afër 3 min. Komuna afër 5 min. Policia afër 5 min. Ambullanta afër 10 min. Shkollat afër 4 min.

Me pare në dorë MË LIRË.

Kontakt:
044 447 885 - 049 273 117
Viber: +386 49 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim